Комунальний заклад дошкільної освіти "Володимирівський ясла-садок "КАПІТОШКА" Межівської селищної ради"

Розклад організованої діяльності

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор КЗДО «Володимирівський

ясла-садок «Капітошка» МСР»

________________ Прищіп Т.І.

31.08.2020 р.

КЗДО «Володимирівський ясла-садок «Капітошка»

Межівської селищної ради

Дніпропетровська область, с. Володимирівка, вул. Центральна, буд. 18

Тривалість робочого дня 10,5 годин з 7.00 по 17.30

Режим роботи КЗДО «Володимирівський ясла-садок «Капітошка» МСР»

Форми організації життєдіяльності дітей

Тривалість, год

(ранній-старший дошкільний вік)

Прийом дітей, їх огляд. Ранкова гімнастика. Ігри, спілкування. Індивідуальна робота з дітьми. Самостійно – пізнавальна, комунікативна діяльн6ість дітей. Міні – заняття.

07.00 – 08.20

Підготовка до сніданку, сніданок (індивідуальна робота з дітьми).

08.20 – 09.00

Підготовка до організованої навчально – розвивальної діяльності, самостійна діяльність дітей в розвивальних центрах, ігри.

09.00 – 09.15

Організована навчально – розвивальна діяльність (групові, підгрупові, індивідуально – групові, індивідуальні заняття).

09.15 – 10.30

Підготовка до прогулянки, прогулянка (самостійно – пізнавальна, комунікаитивна, ігрова, трудова діяльність дітей, спілкування). Повернення з прогулянками.

10.30 – 11.45

Підготовка до обіду, обід (індивідульна робота з дітьми).

12.00 – 13.00

Підготовка до сну, сон (індивідульна робота з дітьми).

13.00 – 15.00

Поступовий підйом дітей, гімнастика, пробудження, оздоровчо-профілактичні заходи, загартовувальні процедури (індивідуальна робота з дітьми). Спілкування.

15.00 – 15.20

Гурткова робота (підгрупова, індивідуально – групова, індивідуальна). Спілкування, розвага, самостійно – пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність.

15.30 – 16.20

Підготовка до вечері, вечеря (індивідуальна з дітьми).

15.50 – 16.20

Підготовка до прогулянки, прогулянка (самостійно – пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність).

16.20 – 17.30

Повернення додому.

У загальному:

Тривалість організованої навчально-розвивальної діяльності дітей в першу половину дня.

30 - 1 год. 15 хв.

Тривалість прогулянок:

2 год 25 хв.

І-а прогулянка

ІІ-а прогулянка

1 год 15 хв.

1 год. 10 хв.

Тривалість денного сну

2 год.

Інтервали між прийняттям їжі

3 год.

Рухова активність

4 год.

Пріоритетні напрямки-
 Життєзабезпечення дитини в дошкільній установі, яка передбачає зміцнення акцентів з групових форм діяльності на індивідуальні врахування інтересів дитини при огранізації навчально-виховного процесу.
 Реалізація підходу до дошкільного дитинства як до самостійного періоду в житті дитини.
 Орієнтація на особистісну взаємодію дорослих із дитиною; балансі всіх видів дитячої діяльності; концентрації на психологічному комфорті малюка.
 забезпечення кожній дитині перед вступом до шоли такий рівень розвиненості, вихованості і навченості, який гарантуватиме їй достатню і необхідну життєву компетентність.
головна мета дошкільного закладу:
 Оптимізувати свою діяльність, спрямувати її на реалізацію особистісно орієнтованого підходу в дошкільній освіті, створити у дитячому садочку сприятливе для розвитку особистості дошкільника середовище.