Комунальний заклад дошкільної освіти "Володимирівський ясла-садок "КАПІТОШКА" Межівської селищної ради"

Про наш колектив

Дитячий садок - це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни. Якщо дитина живе з похвалою, вона вчиться захоплюватись.  Якщо живе з чесністю, вона вчиться справедливості. Якщо дитина живе в безпеці, вона вчиться вірити. Якщо дитина живе дружбою, вона вчиться знаходити у світі любов. Створити такий світ для дітей можуть тільки справжні майстри.

Таким є колектив однодумців нашого дошкільного закладу Володимирівський ясла-садок «Капітошка», який налічує 8 осіб.  З них: 1 музичний керівник, 1 медична сестра старша, 2 вихователя, 4-ро осіб  технічного персоналу.

Про педагогів дитячого садка хочеться вести окрему розмову,   бо вони першими прокладають дитині шляхи до знань, добра, краси, віри, надії і любові.

Педагоги нашого садочка  володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності.

Педагоги понад усе прагнуть, щоб малюкам в садочку жилося добре, щоб кожен день повнився для них радістю спілкування з однолітками й дорослими. Кожна зустріч з дітьми починається з доброзичливих побажань  один одному. А далі діти разом із вихователями подорожують у світ природи, світ граматики і математики, пізнають його, набувають свого першого життєвого досвіду, вчаться гратися спільними іграшками, радіти кожному дню, зустрічати один  одного привітно, жити в дружбі та злагоді. Наші основні критерії у роботі - вміння з повагою відноситися до дитини, з розумінням перейматися проблемами дітей, з щирим бажанням прийти на допомогу у важку хвилину не тільки дитині, а й батькам, і своїм колегам.

Наші співробітники - це творчі, ініціативні, відповідальні, справедливі люди, для яких робота не лише необхідність, а перш за все величезна відповідальність і задоволення.

Нам є чим пишатися, бо до нас діти йдуть із радістю, а це - найвища нагорода за працю.

Отак і живемо однією дружньою сім'єю !

Ми хочемо Вас познайомити з працiвниками нашого садочка, якi створюють комфортнi умови для життя малюкiв та для ефективної роботи педагогiчного та обслуговуючого персоналу КЗДО «Володимирівський ясла-садок «Капітошка» МСР».

Директор закладу

Прищіп Тетяна Іванівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Медична сестра старша:

Горячко Юлія Володимирівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст 2 категорії»

Музичний керівник:

Погоріла – Огій Надія Павлівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст 2 категорії»

Вихователі

Клочко Світлана Володимирівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст»

Погоріла – Огій Надія Павлівна, кваліфікаційна категорія «спеціаліст 2 категорії»

Помічник вихователя

Соловйова Євгенія Володимирівна

Завгосп

Пікуль Тетяна Вікторівна

Працівник харчоблоку:

Яковець Світлана Миколаївна - кухар

Машиніст з прання  білизни

Пікуль тетяна Вікторівна

Сторож

Прищіп Євген Михайлович

У кожному дитячому садку працює безліч співробітників, і в кожного з них своє коло обов'язків. Але деколи батькам досить складно розібратися, до кого звернутися  зі своїми проблемами. Так з ким же краще за все обговорити питання виховання? Про що можна запитати директора? За що відповідає завгосп? І чим займається вихователь

До адміністрації дошкільного закладу відносяться директор дитячого садка, вихователь і завгосп.

Директор дитячого садка..

Директор здійснює загальне керівництво дитячим садом. У своїй діяльності вона спирається на Закон України «Про освіту», Типове положення про дошкільну освітньому закладі, Статут дошкільного закладу, і на інші законодавчі акти. Він займається комплектуванням груп дітьми у відповідності з їх віком, станом їх здоров'я, індивідуальними особливостями та запитами батьків, підбирає кадри, керує педагогами, і обслуговуючим персоналом. Крім того, директор відповідає за раціональне використання бюджетних асигнувань, а також коштів, що надходять з інших джерел.

Батьки можуть звертатися до директора за консультаціями і вносити власні пропозиції щодо покращення роботи з дітьми, зокрема, пропозиції щодо організації додаткових послуг. Батьки також в праві вимагати від неї, щоб очолюваний нею колектив забезпечував дитині належний догляд, виховання та навчання, охорону і зміцнення здоров'я - відповідно до умов договору.

Завгосп керує роботами по господарському обслуговуванню дитячого саду. Стежить за станом приміщень, займається закупівлями меблів, посуду, обладнання та іграшок. Керує роботами з благоустрою та озеленення території, стежить за виконанням протипожежних заходів та інших умов безпеки дітей і дорослих.

Вихователь  безпосередньо відповідальний за життя і здоров'я довірених йому дітей. Проте вихователька не просто «наглядає» за малюками, вона планує та проводить заняття, ігри, прогулянки та розваги відповідно до віку дітей. Створює умови в групі для успішної реалізації виховно-освітньої програми і, власне кажучи, сама ж її реалізує. Спільно з музичним керівником готує свята, розважальні та спортивні заняття. Керує роботою помічника вихователя.  Крім того, вихователь веде роботу з батьками з питань виховання дітей у сім'ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим садком.

Музичний керівник відповідає за музичне виховання. Організовує та проводить музичні заняття, літературно-музичні ранки, вечори. Виявляє музично обдарованих дітей і займається з ними індивідуально і в групі. Бере участь у проведенні ранкової гімнастики, фізкультурних занять.